Robert Jiran - Sedící akt

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert. Vzadu autorský štítek. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

111697. Sedící akt
Dražba ukončena:29.02.2024 20:57:08
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč