Robert Jiran - Sedící

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

301029. Sedící
Dražba ukončena:27.09.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč