Robert Jiran - Schoulená

Olej na plátně. 70x50 cm Signováno dole uprostřed Jiran Robert 19/4 Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

37918. Schoulená
Dražba ukončena:27.11.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:18 000 Kč