Robert Jiran - Šanghaj

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 22/9. Nerámováno. Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

86282. Šanghaj
Dražba ukončena:30.11.2022 20:45:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč