Robert Jiran - Rendez-vous

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 18/11. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

53450. Rendez-vous
Dražba ukončena:16.12.2020 19:57:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč