Robert Jiran - Rande

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

28954. Rande
Dražba ukončena:27.02.2019 21:44:44
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:15 000 Kč