Robert Jiran - Půvabný akt

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 23. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 60 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
105626. Půvabný akt
Dražba ukončena:30.11.2023 21:17:02
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:38 000 Kč