Robert Jiran - Pražský motiv

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran R.. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

29978. Pražský motiv
Dražba ukončena:28.03.2019 22:33:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 000 Kč