Robert Jiran - Pózující kráska

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

72823. Pózující kráska
Dražba ukončena:23.02.2022 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč