Robert Jiran - Pózující

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

108179. Pózující
Dražba ukončena:27.12.2023 22:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč