Robert Jiran - Polibek

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

33818. Polibek
Dražba ukončena:26.06.2019 20:58:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč