Robert Jiran - Pocta Picassovi

Olej na sololitu, 40x30 cm. Nesignováno. Vzadu autorský štítek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

111607. Pocta Picassovi
Dražba ukončena:29.02.2024 22:01:01
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč