Robert Jiran - Pocta Modiglianimu

Olej na sololitu, 53x35 cm. Signováno vpravo dole JR. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

104189. Pocta Modiglianimu
Dražba ukončena:26.10.2023 22:03:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč