Robert Jiran - Plesová sezona

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 23/12. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

113066. Plesová sezona
Dražba ukončena:28.03.2024 21:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč