Robert Jiran - Ples

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 22/6. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

84013. Ples
Dražba ukončena:29.09.2022 22:27:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč