Robert Jiran - Perlový náhrdelník

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 23/10 Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Vzdadu autorské razítko.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

107348. Perlový náhrdelník
Dražba ukončena:14.12.2023 21:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč