Robert Jiran - Pařížská dáma s psíky

Olej na plátně. 70x50 cm Signováno vzadu Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

38141. Pařížská dáma s psíky
Dražba ukončena:28.11.2019 19:54:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč