Robert Jiran - Nové podvazky

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 2012. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

46164. Nové podvazky
Dražba ukončena:24.06.2020 19:15:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč