Robert Jiran - New York

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 18/11. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

32717. New York
Dražba ukončena:30.05.2019 21:32:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč