Robert Jiran - New York

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jiran Rober 2014. Rámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

115730. New York
Dražba ukončena:30.05.2024 21:23:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč