Robert Jiran - Nahá v houpací síti

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

121426. Nahá v houpací síti
Dražba ukončena:29.08.2024 21:31:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč