Robert Jiran - Nahá u piana

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R, . Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

119904. Nahá u piana
Zbývá:28 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 22:33:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč