Robert Jiran - Nahá online

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 23/5. Vzadu autorské razítko a podpis. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí Certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo top doporučujeme certifikát
99369. Nahá online
Dražba ukončena:27.07.2023 22:06:12
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč