Robert Jiran - Nahá dívka s krajkou

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 23/6. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí Certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

105608. Nahá dívka s krajkou
Dražba ukončena:30.11.2023 20:56:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč