Robert Jiran - Na pláži

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

22581. Na pláži
Dražba ukončena:27.09.2018 18:07:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč