Robert Jiran - Na parníku

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

25240. Na parníku
Dražba ukončena:29.11.2018 19:36:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:20 000 Kč