Robert Jiran - Na nákupech

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 18/5. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

34006. Na nákupech
Dražba ukončena:27.06.2019 19:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč