Robert Jiran - Na cestě

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Jiran Robert 13. Rám, plexisklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

87962. Na cestě
Dražba ukončena:15.12.2022 23:10:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč