Robert Jiran - Na barových stoličkách

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

56106. Na barových stoličkách
Dražba ukončena:24.02.2021 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč