Robert Jiran - Mužský akt

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R, 23/9. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
117477. Mužský akt
Dražba ukončena:27.06.2024 20:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč