Robert Jiran - Muzikant

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Jiran. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

301916. Muzikant
Dražba ukončena:04.11.2019 20:24:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč