Robert Jiran - Moderní rodinka

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

93205. Moderní rodinka
Dražba ukončena:27.04.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč