Robert Jiran - Milenci v Paříži

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

25297. Milenci v Paříži
Dražba ukončena:29.11.2018 20:29:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:17 000 Kč