Robert Jiran - Milenci

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

94729. Milenci
Dražba ukončena:31.05.2023 22:30:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč