Robert Jiran - Milenci

Olej na sololitu, 50x30 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 16. Rám, plexisklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

87933. Milenci
Dražba ukončena:15.12.2022 22:49:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč