Robert Jiran - Matka s dcerou

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 22/5. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

83715. Matka s dcerou
Dražba ukončena:28.09.2022 20:27:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč