Robert Jiran - Madonna

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 23/3. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

94821. Madonna
Dražba ukončena:01.06.2023 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč