Robert Jiran - Ležící dívka

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 2010. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

54911. Ležící dívka
Dražba ukončena:28.01.2021 21:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč