Robert Jiran - Ležící akt

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert 18V. Rám.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

22619. Ležící akt
Dražba ukončena:27.09.2018 18:45:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč