Robert Jiran - Ležící akt

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Vzadu autorské razítko a podpis. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Součástí Certifikát pravosti díla.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo doporučujeme certifikát
100484. Ležící akt
Dražba ukončena:31.08.2023 21:24:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč