Robert Jiran - Léto u vody

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 24/2. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

vydraženo certifikát
116855. Léto u vody
Dražba ukončena:12.06.2024 21:30:24
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč