Robert Jiran - Léto u moře

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno dole uprostřed Jiran R. 2015. Nerámováno.

Pozn.: Certifikát přiložen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

47321. Léto u moře
Dražba ukončena:29.07.2020 21:42:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč