Robert Jiran - Léto na pláži

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 21/12. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

74578. Léto na pláži
Dražba ukončena:31.03.2022 23:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč