Robert Jiran - Léto

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 19/7. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

51877. Léto
Dražba ukončena:29.10.2020 20:33:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč