Robert Jiran - Letní odpoledne

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno dole uprostřed Jiran Robert. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

68958. Letní odpoledne
Dražba ukončena:25.11.2021 22:45:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč