Robert Jiran - Letiště Václava Havla

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jiran Robert 2015. Rámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

114227. Letiště Václava Havla
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:04:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:7 500 Kč