Robert Jiran - Kytarista

Olej na plátně 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. 16/5. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

38799. Kytarista
Dražba ukončena:12.12.2019 19:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč