Robert Jiran - Kulečník

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jiran R. 23/10 Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce. Vzadu autorské razítko.

Nejdelší strana: 70 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

108440. Kulečník
Dražba ukončena:01.02.2024 20:35:34
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč