Robert Jiran - Kubizující zátiší

Olej na plátně, 70x50 cm Signováno vlevo dole Jiran R. 16/9. Rámováno.

Nejdelší strana: 76 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

88994. Kubizující zátiší
Dražba ukončena:26.01.2023 22:40:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč