Robert Jiran - Kubistický akt

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jiran R. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 265 000 Kč.

99407. Kubistický akt
Dražba ukončena:27.07.2023 22:44:27
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč